top of page

MUDR. VLADIMÍR PALIČKA

MUDr. Vladimír Palička je specialistou v oboru radiologie. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde v roce 2000 promoval. Po úspěšném zakončení studií započal svou lékařskou praxi v Oblastní nemocnici Náchod, následně pokračoval dlouholetou praxí na radiologickém oddělení v zařízení Mediekos Labor ve Zlíně, kde postupně založil a vedl dvě screeningová mamografická centra, která se nachází ve Zlíně a ve Vsetíně.

 

Po deseti letech se přesunul do Písku, kde na tamní poliklinice pořídil rentgenové zařízení. Od té doby se věnuje především soukromé praxi. Aktuálně vede radiologická oddělení na poliklinikách v Písku, ve Vodňanech, v Praze a ve Valašských Kloboukách.

 

Před 13 lety stál MUDr. Palička u zrodu teleradiologie, kdy spolu s kolegou Ing. Zdeňkem Křečanem jako jedni z prvních odborníků na tuto problematiku začali přenášet a vzdáleně popisovat skiagrafické snímky. Aktuálně má síť několika lékařů a 15 klinických pracovišť, které popisují snímky na dálku.

 

Svou praxi si MUDr. Palička stále drží, na poliklinice v Písku se v současné době nadále věnuje pacientům, kteří potřebují ultrazvuková či rentgenová vyšetření.

Kontakt

Menclova 2538/2, 180 00

Praha 8 – Libeň

Pondělí - Čtvrtek

7:00 - 19:00

Pátek

7:00 - 15:00

DSC01691.jpg
bottom of page